Topic outline

 • Co się u nas dzieje?

  Wieczór Kolęd i Jasełka

  Konferencja "Od laboratorium wiary do rabanu w Kościele"

   21 listopada 2018 r. na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu odbyła się konferencja "Od laboratorium wiary do rabanu w Kościele." Nie zabrakło na niej uczniów z naszej szkoły, którzy wybrali się na nią pod opieką p. Aleksandry Chilińskiej i p. Danuty Włoczewskiej.  „Laboratorium wiary" to trzy akademickie wystąpienia: teologa o dojrzewaniu w wierze, socjologa o okiełznaniu młodości oraz duszpasterza młodzieży na temat dzielenia się wiarą. W tej części był też czas na wysłuchanie trzech świadectw - żony, księdza i siostry zakonnej - dotyczących odkrywania dróg swojego powołania.
     Natomiast sprawcami "Rabanu" był muzyk Tomasz Kamiński, który nie tylko zaprosił uczestników konferencji do wysłuchania mini koncertu, ale także podzielił się z nimi świadectwem swojego życia i wiary oraz podróżnik Jan Mela, który mówił o wychodzeniu poza horyzonty i docenianiu tego co mamy.
  Link do spotkania z Jasiem Melą : 

  Pierwszy olimpijski sukces w tym roku szkolnym:)

  Do etapu okręgowego Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowała się Weronika Wende IIa/opiekun p. Aleksandra Chilińska/.
  Gratulujemy i życzymy dalszych olimpijskich sukcesów.

  Światowy Dzień Tolerancji i nagroda w konkursie:)

  Miło nam poinformować, że Katarzyna Jankowska IIIa /opiekun: p. Danuta Włoczewska/ zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym na plakat promujący Światowy Dzień Tolerancji.
  Gratulacje:)

  plakat Katarzyna Jankowska IIIadyprel

  • Topic 2