Życzenia świąteczne
Wysłane przez www w czw., 03/28/2024 - 09:39


15.III.br. uczennice w składzie: (Aleksandra Filarska 2c, Alicja Kiziuk 2f, Sophie Kostrzewa 2e oraz Matylda Zdzierło 2c) wzięły udział w regionalnym etapie debat oksfordzkich organizowanych przez Stowarzyszenie Samorządu Studentów SGH. Tego dnia zmierzyły się kolejno z drużynami IV Liceum Ogólnokształcącego oraz Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu i pokonały reprezentacje obydwu szkół. Tym samym nasze uczennice zakwalifikowały się do ogólnopolskiego finału debat, który odbędzie się w dniach 18-19.IV.br. na terenie SGH w Warszawie.



Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ufundował tygodniowy rejs na pokładzie barkentyny STS „Pogoria” dla 36 uczniów i absolwentów szkół średnich z naszego województwa. Rejs żaglowcem był nagrodą dla beneficjentów marszałkowskich programów stypendialnych za wybitne osiągnięcia naukowe oraz wzorowe reprezentowanie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Uczestniczyła w nim także nasza uczennica Agata Tykarska klasy IV E. Uczestnicy rejsu dotarli autokarem do Nicei, gdzie zostali zaokrętowani, przeszli szkolenie oraz zostali podzieleni na wachty. W trakcie rejsu odwiedzili miejscowości Calvi i Santa Margherita Ligure. Ostatnim punktem podróży była Genua, skąd pełni wrażeń wyruszyli w drogę powrotną do Torunia. Dla wszystkich była to niezapomniana przygoda z bogactwem nowych doświadczeń i okazją do poznania wielu ciekawych ludzi.

Szanowni Państwo!
Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu
w wysokości 1,5% rocznego podatku i wspólnie nieśli pomoc dzieciom i placówkom oświatowym,
do których one uczęszczają. Czytaj więcej ...

Znamy już stypendystów z naszej szkoły w projekcie "Prymus Pomorza i Kujaw 2023-24:)
Gratulujemy-
Chacińskiej Zuzannie 2e, Kopce Agacie 2e, Lipińskiemu Maciejowi 2b, Lubak Wiktorii 1e, Makowska Zofii 3e,
Narolewskiej Izabeli 2c, Nienartowicz Zofii 2f, Pawlakowi Jakubowi 1d, Rumińskiej Marii 1c, Wojnowskiemu Pawłowi 1a.