Konsultacje

KONSULTACJE ODBYWAJĄ SIĘ W I i III TYGODNIU MIESIĄCA

Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina Sala
mgr Alfut Aleksandra czwartek 15.20-16.05 sala 28
mgr Magdalena Cettler Frommholz poniedziałek 14.35-15.20 sala 14
mgr Dominiczak Joanna czwartek 14.25-15.10 sala 13
mgr Drążkowski Piotr wtorek 13.40-14.25 pok. nacz.
mgr Fisz Elżbieta piątek 7.05-7.50 sala 22
mgr Frommholz Marek środa 15.20-16.05 sala 2
mgr Gancarz Joanna piątek 14.35-15.20 sala 10
mgr Gumowska Małgorzata czwartek 7.00-7.45 sala 17
O. Grzerorz Gut piątek 13.40-14.25 29
mgr Haniec Beata
mgr Jadczak Maria środa, czwartek 15.00-17.00 sala 25 lub pok. naucz.
mgr Józefiak Anna środa 15.30-16.15 sala 19
mgr Kufel Anna czwartek 15.20-16.05 pok. naucz.
mgr Kwiatkowska Sabina środa 7.10-7.55 sala 27 lub pok. naucz.
mgr Lelewski Przemysław poniedziałek 15.20-16.05 sala 26
mgr Lerch Dariusz czwartek 16.50-17.35 pok. naucz. wf
mgr Leszczyńska Alicja czwartek 15.20-16.05 sala 6
mgr Molenda Anna czwartek 15.20-16.05 sala 19 lub pok. naucz.
mgr Makulska Mirella środa 15.20-16.05 sala 27
mgr Niezgoda Aleksandra środa 15.00-16.00 pok. naucz. wf
mgr Olechnicka Anna poniedziałek 13.30-14.15 sala 13 (stary budynek)
mgr Beata Opalach środa 15.20-16.05 sala 5
mgr Piotrowska Joanna czwartek 15.20-16.05 sala 11
mgr Piór Elżbieta czwartek 12.00-13.00 gab. psychologa
mgr Polewczyński Andrzej Czwartek 15:20-16:05 / 8:55-9:40 maturzyści sala 21
mgr Prusakowska Marlena
mgr Rybicka Katarzyna wtorek 15.20-16.05 sala 16
mgr Schmidt Magdalena poniedziałek 17.00-17.45 pok. naucz. wf
mgr Schulz Beata wtorek 7.15-8.00 sala 12
mgr Suberlak Iwona czwartek 14.25-15.10
mgr Szabelska Izabela poniedziałek 15.30-16.15 sala 6
mgr Szczepaniak Lilia czwartek 15.20-16.05 sala 18
mgr Tomaszewska Beata środa 8.00-8.45 pok. naucz.
mgr Tymiński Jacek poniedziałek 14.30-15.15 sala 25
mgr Ewa Wawrzyniak środa 14.30-15.15 sala 12
mgr Wąż Hanna poniedziałek 13,30-14.15 sala 14 (stary budynek)
mgr Włoczewska Danuta środa 14.25-15.10 pok. naucz. lub sala 29
mgr Woyda Andrzej środa 13.40 - 14.25 pok. naucz. lub sala 4
mgr Zakrzewski Tomasz piątek 15.30-16.15 sala 23