Wpisy www

Erasmus+ 2026/27

Kwotą 69 774,00 euro został dofinansowany nasz kolejny projekt w ramach akredytacji w programie Erasmus+ ! To oznacza, że znów czekamy na Was i Wasze zgłoszenia. Przypominamy, że w rekrutacji udział mogą brać tylko uczniowie klas 2 i 3 (w r. szk. 2026/2027). Wszystkie szczegóły znajdziecie w załączonym regulaminie. Informacja o naborze znajduje się także na szkolnym fanpage'u fb oraz w mailach w dzienniku elektronicznym. Rekrutacja trwa w dniach 18.06.2026 - 30.06.2026. Formularze zgłoszeniowe należy dostarczać do sekretariatu szkoły.
Gorąco zachęcamy do udziału!

Czytaj więcej ...

Drodzy Maturzyści!




Drodzy Maturzyści,

Gratulujemy Wam ukończenia szkoły.

Życzymy bardzo dobrych wyników na egzaminach,

realizacji planów i powodzenia w dalszym dorosłym życiu.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne szkoły.





Vivat Igor

Tytuł Laureata zdobył Igor Kalemba z klasy 1a w ogólnopolskim konkursie Historycznym o Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Organizatorami Konkursu byli: Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, Instytut Liszta - Węgierskie Centrum Kultury, Fundacja im. Wacława Felczaka oraz Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Igor poza nagrodami pieniężnymi zwiedzał również Belweder.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Życzenia, Wielkanoc 2026


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Szkolnej
najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i wzmocnienia we wszystkich ważnych dla Was obszarach.

Dyrekcja Szkoły

XXV Kujawsko Pomorskie Zawody Matematyczne - drużynowe

W tegorocznych jubileuszowych zawodach wzięło udział 19 szkół z całego regionu. Uczestnicy zmierzyli się z pięcioma wymagającymi zadaniami, na których rozwiązanie mieli 2,5 godziny intensywnej pracy.
Z radością informujemy, że nasza drużyna w składzie Daniel Kuciński, Maciej Lipiński, Kacper Żebrowski z klasy 4b zajęła V miejsce.
Gratulujemy !!
Beata Karwowska

Edukacja z wojskiem


2 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach projektu „Edukacja z wojskiem”.
Klasy 3a i 3c uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez sierżanta Wojciecha Chojnackiego oraz kaprala Dariusza Sugalskiego. Uczniowie wysłuchali relacji ze służby podczas misji w Afganistanie i Syrii, poznali zadania Wojsk Obrony Terytorialnej oraz zapoznali się z zasadami udzielania pierwszej pomocy, a także alarmowania i ewakuacji w sytuacji klęski żywiołowej oraz innych zagrożeń.
Dziękujemy naszym gościom !