Wpisy www

Zosia w finale

W eliminacjach XX Wrocławskiego Maratonu Matematycznego wzięło udział 672 licealistów a do finału przeszło 80 osób.
Przed Zosią Makowską finał zawodów we Wrocławiu, czyli rozwiązywanie zadań "do upadłego" (świetna zabawa dla fanów matematyki).
Gratulujemy i trzymamy kciuki !
Beata Karwowska

Ankieta "obszary rewitalizacji” w Toruniu

Szanowni Państwo,

na prośbę Urzędu Miasta Torunia udostępniamy link do ankiety skierowanej do osób mieszkających lub silnie związanych z tzw. „obszarem rewitalizacji”, w granice którego wchodzą: Starego Miasta, Bydgoskiego Przedmieścia i Podgórza. Celem ankiety jest pogłębienie wiedzy na temat wyłonionego w wyniku diagnozy miasta obszaru rewitalizacji Torunia oraz potrzeb mieszkańców odnośnie kierunków działań, które należy podjąć, aby żyło się tam lepiej.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety znajdującej się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPh_S2MEBwUC-xu79QUOVL3LP2A9Gam7JckfY6caymxcY33Q/viewform?usp=sf_link

In memoriam
Naszym MaturzystomDrodzy Maturzyści,

Gratulujemy Wam ukończenia szkoły.

Życzymy bardzo dobrych wyników na egzaminach,

realizacji planów i powodzenia w dalszym dorosłym życiu.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne szkoły.


Czytamy i tworzymy

W III  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Czytając Mickiewicza” w   kategorii szkół  ponadpodstawowych Alicja Wygralak (IIa)  zajęła I  miejsce, a  Marta Jabłońska ( IIIe) II miejsce.Marta jest uczennicą klasy biologiczno-medycznej, ale też lubi literaturę i sztukę. 24 kwietnia odbędzie się wręczenie nagród i otwarcie wystawy. W Miejskim Konkursie  Plastycznym ,,Koty Mikołaja  Kopernika"

Dominika Kręgiel (Ia) zajęła III miejsce w kategorii III (13-15 lat), a  Natalia Ziółkowska  (IVap) została laureatką II miejsca. Prace prezentowane są na wystawie  w Domu Harcerza.

 ALBUM

 Prace powstawały pod opieką pani Lilii Szczepaniak.

Dajcie więcej Kopernika01.04.2023 roku w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury odbył się memisaż, czyli wernisaż memów przygotowanych w ramach konkursu „Dajcie więcej Kopernika”. Z ponad 100 prac wyłoniono 30 najlepszych, a wśród nich znalazły się aż trzy  uczniów klas humanistyczno-prawniczych: Oliwiera Szulejko (IIa)Natalii Nowińskiej  i  Zuzanny Pokorzyńskiej  (IVap) . Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów.

Lilia Szczepaniak

Zosia na podium!

Zofia Makowska z klasy 2e zajęła II miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. prof. Stefana Banacha.
Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Czytaj więcej ...

Gratulujemy !!
Beata Karwowska

Byliśmy. Widzieliśmy. Polecamy

Hubert Łapacz, absolwent klasy humanistyczno-prawniczej, zagrał Bena w dyplomowym spektaklu studentów IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie. Brawurowa gra Huberta w ,,Alasce” (reż. Radek Stępień) zapowiada wielką karierę uzdolnionego aktora. Gratulujemy. Po spektaklu, który obejrzeliśmy z absolwentami , Julią Maćkiewicz i Bartkiem Zdunkiem, był czas na rozmowę o spektaklu i wspomnienia szkolnych lat.:) Dziękujemy Hubertowi za zaproszenie i spotkanie, zachęcamy do obejrzenia spektaklu. Więcej ...
Lilia Szczepaniak

24 lutegoWSPIERAMY UKRAINĘ

W dniu 24 lutego 2023 r. przypada pierwsza rocznica rosyjskiej napaści na Ukrainę. To dla nas moment na refleksję nad pokojowym obliczem Europy i Świata oraz okazja, aby wspólnie wyrazić sprzeciw wobec wojny i okrucieństwa, jakie za sobą niesie.

Flaga UkrainyWSPARCIE DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY


PIT 2022 (1,5% na rzecz szkoły)


Szanowni Państwo!
Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu
w wysokości 1,5% rocznego podatku i wspólnie nieśli pomoc dzieciom i placówkom oświatowym,
do których one uczęszczają. Czytaj więcej ...