Erasmus+ 2026/27
Wysłane przez www w czw., 06/18/2026 - 14:17Kwotą 69 774,00 euro został dofinansowany nasz kolejny projekt w ramach akredytacji w programie Erasmus+ ! To oznacza, że znów czekamy na Was i Wasze zgłoszenia. Przypominamy, że w rekrutacji udział mogą brać tylko uczniowie klas 2 i 3 (w r. szk. 2026/2027). Wszystkie szczegóły znajdziecie w załączonym regulaminie. Informacja o naborze znajduje się także na szkolnym fanpage'u fb oraz w mailach w dzienniku elektronicznym. Rekrutacja trwa w dniach 18.06.2026 - 30.06.2026. Formularze zgłoszeniowe należy dostarczać do sekretariatu szkoły.
Gorąco zachęcamy do udziału!




