Zastępstwa

> Piątek 17-05-2024

Nauczyciele nieobecni: p. Włoczewska; p. Dominiczak; p. Cettler-Frommholz; p. Wawrzyniak; p. Florczak; p. Frommholz; p. Niezgoda; p. Schmidt; p. Wiśniewski; p. Gizielski; p. Lerch p. Zakrzewski
Zmiany:
Godz. 1A 1B1C1D 1E
1 bz /---- ----- -------
2 bz ----
3 -------- GDDW bz -------
4 bz zaj w czyt BIOLOGIA 10
5 INF/ zaj w czyt
6
7
8 -------
9 ----- -----
10 ----- ------
Godz. 2A 2B2C2D2E2F
1 W ------ ------ -----
2 Y POLSKI 22 ----- -----
3 ----- C HISTORIA 25 ----
4 ----- I ANGIELSKI 2 s. 14
5 s.12 E zaj w czyt BIOLOGIA 10
6 C s.12 BIOLOGIA 10
7 Z ----- ----
8 K ----- ----
9 A ------
10
Godz. 3A 3B3C3D3E
1 ---- ------ bz ---- BIOLOGIA 11
2 MATEM 5 ANGIELSKI 3 ----/bz
3 MATEM 5 s.22 bz/ zaj w czyt s. 12
4 s.12 HISTORIA 25 s.22 ANGIELSKI 22 PP 16
5 HISTORIA 25
6 FIZYKA 23 bz
7 ------
8
9
10

> Czwartek 16-05-2024

Nauczyciele nieobecni: p. Borkowska; p. Szczepaniak; p. Florczak; p. Tomaszewska; p. Alfut; p. Gancarz; p. Schmidt; p. Niezgoda; p. Wawrzyniak; p. Cołbecka; p. Rdzanek; p. Stafa; p. Woyda; p. Polewczyński; p. Ziółkowski; p. Woyda
Zmiany:
Godz. 1A 1B1C1D 1E
1 Wyjście na strzelnicę 1-3l ------- -------
2 p. Gizielski ------ Wyjście na strzelnicę 2-4l
3 ------ Wyjście na strzelnicę 3-5l ------- p. Piotrowska
4 FIZYKA 23 Wyjście na strzelnicę 4-6l p. Uździńska --------
5 bz p. Opalach Wyjście na strzelnicę 5-7l NIEMIECKI 6
6 CHEMIA 12 FIZYKA 23 p. Włoczewska bz
7 bz -------
8 FILOZOFIA 4
9 ------ BZ
10
Godz. 2A 2B2C2D2E2F
1 ----- MATEM 4 bz
2 ----- bz ----- FRANCUSKI 10
3 ----- bz/ ciche zaj ----- ----
4 ----- ----- ciche zaj/ bz bz
5 ----/ FRA 14 bz CHEMIA 12
6 ANGIELSKI 4 BIOLOGIA 11
7 PP 16 ciche zaj
8 ----/ bz bz
9 ------- ------
10
Godz. 3A 3B3C3D3E
1 ----- ------- -----
2 ----- ----- ------ ------
3 -----/ bz ------- bz/ -----
4 ---/ bz GEOGR 2 bz bz/-----
5 ANGIELSKI 5 bz
6
7
8
9 ---------- -------
10 ------- --------

> Środa 15-05-2024

Nauczyciele nieobecni: p. Schulz; p. Niezgoda; p. Szczepaniak; p. Florczak; p. Rdzanek; p. Zaskurska; p. Zaskurski; p. Woyda; p. Cettler-Frommholz; p. Hołowiecka; p. Gizielski; p. Schmidt; p. Wawrzyniak; p. Lerch; p. Werner-od 7l;
Zmiany:
Godz. 1A 1B1C1D 1E
1 ------- bz ------ -------
2 ------ HISTORIA 23 ------ ------
3 bz / zaj w czyt -----/ FRA14
4 s.6 bz ANGIELSKI 12 Biznes i zarządz. 16
5 BIOLOGIA 10 -----
6 FIZYKA 23 ------ s.4
7 -------
8 -------
9 -------
10
Godz. 2A 2B2C2D2E2F
1 ----- bz
2 ------ bz/ zaj w czyt
3 ----- bz / ---- BIOLOGIA 11 BIOLOGIA 10
4 HISTORIA 4 ----- INFORMAT BIOLOGIA 11 BIOLOGIA 10
5 bz/ ---- MATEM 22
6 zaj w czyt/ bz bz ANGIELSKI 12
7 bz bz/----
8 ciche zaj ------- -------
9 bz
10 ------
Godz. 3A 3B3C3D3E
1 -------
2 -----
3
4
5 ANGIELSKI 13 ------
6 ANGIELSKI 13 ------ RELIGIA 26
7 ----- -----
8 ------ -----
9
10

> Wtorek 14-05-2024

Nauczyciele nieobecni: p. Borkowska; p. Deptuła 6l; p. Florczak 5,6l; p. Kufel; p. Woyda; p. Tomaszewska; p. Alfut; p. Opalach; p. Rybicka; p. Schmidt; p. Niezgoda; p. Gizielski; p. Lerch; p. Tymiński 5,6l; p. Schulz 5l; p. Zaskurski;
Zmiany:
Godz. 1A 1B1C1D 1E
1 FILOZOFIA 2 ----- ------
2 ANGIELSKI 5 ------ ------
3 bz BIOLOGIA 10 bz bz
4 CHEMIA 12
5 ------ zaj w czyt/ bz
6 ------ zaj w czyt /----- ANG 17s/ bz
7 bz/ -----
8 ---- ------
9
10
Godz. 2A 2B2C2D2E2F
1 bz HIT 23 ----- ------
2 ----- MATEM 4 MATEM 22 bz -----
3 ------ bz / zaj w czyt bz MATEM 13 HISTORIA 23 CHEMIA 12
4 BIOLOGIA 11 ----/ bz bz BIOLOGIA 10
5 RELIGIA 11 ------- HIT 16
6 MATEM 4
7 ----- -----
8 ----- -----
9
10
Godz. 3A 3B3C3D3E
1 -----
2 -----
3 ---- ------ bz/ ciche zaj bz
4 ---- s.24
5 BZ MATEM 6 ANGIELSKI 3 MATEM 25
6 ANGIELSKI 3 MATEM 25
7 ------ bz
8
9 ----
10 ----