Konsultacje dla rodziców i uczniów
Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina | Sala |
mgr Alfut Aleksandra | środa | 15.20 - 16.05 | 28/p.n. |
mgr Borkowska Anna | środa | 15.20 - 16.05 | pok. naucz. |
mgr Magdalena Cettler Frommholz | czwartek | 15.30 - 16.15 | 14 |
mgr Cołbecka Izabela | wtorek | 13.30 - 14.15 | pok. naucz. |
dr Deptuła Izabela | wtorek | 11.50 - 12.35 | pok. naucz., 19 |
mgr Domeradzka - Kowalkowska Joanna | piątek | 15.20 - 16.05 | 19 |
mgr Dominiczak Joanna | piątek | 7.15 - 8.00 | 13 |
mgr Fisz Elżbieta | piątek | 14.35 - 15.20 | 23 |
mgr Marcelina Florczak | wtorek | 10.45 - 11.30 | 17 |
mgr Frommholz Marek | poniedziałek | 16.15- 17.00 | 2 |
mgr Gancarz Joanna | środa | 12.45 - 13.30 | pok. nacz. |
mgr Gizielski Kamil | poniedziałek | 12.45 -13.30 | pok. naucz. |
dr Glatzel Ilona | wtorek (1 i 3 tydzień miesiąca) | 15.20 - 16.05 | 22. |
mgr Greding Krzysztof | poniedziałek | 13.30 - 14.15 | pok. naucz. |
mgr Katarzyna Hałat | środa | 12.00 - 13.00 | biblioteka. |
dr Hołowiecka Beata | poniedziałek (1 i 3 tydzień miesiąca) | 16.15 - 17.00 | 17 |
mgr Jadczak Maria | |||
mgr Kapelaty Katarzyna | poniedziałek (1 i 3 tydzień miesiąca) | 15.30 - 16.30 | |
mgr Kapelińska Hanna | wtorek | 15.00 - 16.00 | gab. pedagoga |
mgr Karaszewska Anna | poniedziałek (1 i 3 tydzień miesiąca) | 16.15 - 17.00 | 24 |
mgr Karwowska Beata | piątek | 15.20 - 16.05 | 4 |
mgr Kufel Anna | czwartek | 15.20 - 16.05 | pok. naucz. |
mgr Kwiatkowska Jolanta | czwartek | 15.20 - 16.05 | 21 |
mgr Kwiatkowska-Giemza Sabina | wtorek | 7.15 - 8.00 | 27, pok. naucz. |
mgr Lerch Dariusz | środa | 8.00 - 8.45 | pok. naucz. wf |
mgr Lendzion Marcin | piątek | 11.50 - 12.35 | |
mgr Lewandowski Michał | czwartek | 15.20 - 16.05 | 22 |
mgr Niezgoda Aleksandra | poniedziałek | 9.45 - 10.30- | pok. naucz. wf | mgr Beata Opalach | piątek | 15.20 - 16.05 | 6 |
mgr Piotrowska Joanna | piątek | 7.15 - 8.00 | 11 |
mgr Piór Elżbieta | gab. psychologa | ||
mgr Polewczyński Andrzej | piątek | 8.00 - 8.45 | s. 20 |
mgr Dominika Rdzanek | środa | 11.50 - 12.35 | 17s |
mgr Rybicka Katarzyna | piątek | 8:00-8:45 | 16 |
mgr Schmidt Magdalena | poniedziałek | 17.15 - 18.00 | pok. naucz. wf |
mgr Schulz Beata | poniedziałek | 7.15 - 8.00 | 12 |
mgr Skórcz Elżbieta | czwartek | 14.30 - 15.20 | gabinet wicedyrektor |
mgr Stafa Paulina | czwartek | 7.15 - 8.00 | pok. naucz. |
mgr Szabelska Izabela | poniedziałek | 15.30 - 16.15 | 5 |
mgr Szczepaniak Lilia | wtorek | 16.15 - 17.00 | 18 |
mgr Tomaszewska Beata | poniedziałek | 13.30 - 14.15 | 1 |
mgr Tymiński Jacek | piątek | 10.45 - 11.30 | pok.naucz. |
mgr Uździńska Katarzyna | środa | 15.30 - 16.15 | pok. pedagoga |
mgr Wawrzyniak Ewa | środa | 15.20 - 16.20 | 12 |
dr Werner Maria | wtorek | 9.50 - 10.35 | pok. naucz. |
mgr Wiśniewski Mariusz | środa | 11.50 - 12.35 | pok. naucz. |
mgr Włoczewska Danuta | czwartek | 10.45 - 11.30 | 29, pok. naucz |
mgr Woyda Andrzej | czwartek | 15.20 - 16.05 | 14 s |
mgr Woźniak Marta | piątek | 16.15 - 17.00 | 5 |
mgr Zakrzewski Tomasz | środa | 7.15 - 8.00 | 22 |
mgr Zaskurska Anna | wtorek | 8.50 - 9.35 | pok.naucz. |
mgr Zaskurski Mateusz | 13 stary budynek | ||
mgr Edward Ziółkowski | czwartek (1 i 3 tydzień miesiąca) | 10.45 - 11.30 | pok. naucz. |